O nas

Biuro rachunkowe

Profesjonalne Biuro Rachunkowe KORYFEUSZ z siedzibą w Skarżysku-Kamiennej zostało założone w lutym 2003 roku. 

Nasza historia

W chwili założenia Biura Rachunkowego rozstała się ona ze swoim dotychczasowym pracodawcą i zarejestrowała działalność w Urzędzie Miasta Skarżysko-Kamienna na swoje własne nazwisko jako Profesjonalne Biuro Rachunkowe KORYFEUSZ Stanisława Sendecka. Część klientów dotychczasowego biura rachunkowego, przeszło do nowego biura rachunkowego KORYFEUSZ, dając dobre perspektywy rozwoju biura na przyszłość.

Rozpoczęcie działalności w wynajętym lokalu przy ul. Armii Krajowej 6/8 w Skarżysku-Kamiennej było nie lada wyzwaniem. Posiadając jeden komputer przyniesiony z domu , 10 klientów pozyskanych z innego biura, trzeba było ponieść spore koszty związane z wyposażeniem w regały biurowe, szafki, biurko, programy komputerowe do obsługi księgowości i kadr, materiały biurowe. Zakupiona została też kserokopiarka. W początkowej fazie działalności biura, właścicielka pracowała jednocześnie na umowę o pracę w Hucie Szkła Edyta w Parszowie jako główny księgowy. Później podpisała ze swoim dotychczasowym pracodawcą umowę cywilną o prowadzenie ksiąg rachunkowych w ramach biura rachunkowego.

Obecnie po 8 latach działalności Biuro zatrudnia 6 pracowników – 4 księgowe i dwie osoby zajmujące się kadrami. Na wyposażeniu biura znajduje się 8 stanowisk komputerowych z zainstalowanym oprogramowaniem księgowym tak że wszyscy pracownicy biura swoje stanowiska pracy mają w pełni skomputeryzowane.

Biuro rachunkowe KORYFEUSZ specjalizuje się w obsłudze małych i średnich firm w zakresie ewidencji księgowych oraz rozliczeń kadr i płac.

Dlaczego my?

Biuro rachunkowe KORYFEUSZ specjalizuje się w obsłudze małych i średnich firm w zakresie ewidencji księgowych oraz rozliczeń kadr i płac. Prowadzimy usługowo Księgi Rachunkowe oraz Księgowość Uproszczoną. Rozliczamy PFRON. Wykonujemy również wnioski o dofinansowanie składane do różnych instytucji publicznych takich jak Urząd Marszałkowski, Urząd Pracy, ARMiR. Naszymi klientami są firmy działające na terenie miasta Skarżysko-Kamienna, Kielce, Radom, Szydłowiec, Końskie, Starachowice, Suchedniów, Bliżyn, Piaseczno i wiele innych. Można powiedzieć że obsługujemy przedsiębiorców z całego kraju.  

Certyfikaty

Pierwszym punktem realizacji tego planu było odbycie rocznego kursu Rachunkowości dla podmiotów gospodarczych w 1999r., organizowanym przez Stowarzyszenie księgowych Polskich w Kielcach.

Referencje

Naszymi klientami są firmy działające na terenie miasta Skarżysko-Kamienna, Kielce, Radom, Szydłowiec, Końskie, Starachowice, Suchedniów, Bliżyn, Piaseczno i wiele innych. Można powiedzieć że obsługujemy przedsiębiorców z całego kraju.

Kontakt

Telefony

tel./fax (0-41) 25 25 259
mobile: 606 709 430
mobile: 600 982 735
mobile: 606 390 103

Email

koryfeusz.biuro@gmail.com

Adres

ul. Armii Krajowej 6/8
26-110 Skarżysko-Kamienna